VIN dekooder Citroen

VIN – sõiduki identifitseerimisnumber on ainulaadne number, mis sisaldab olulist teavet iga sõiduki kohta.
VIN-koodid võeti kasutusele 1954. aastal Ameerika Ühendriikides. Näiteks autotootjad. Citroen tähistab oma autosid kõige populaarsemate mudelitega: Citroen C1, Citroen C3, Citroen C4, Citroen Berlingo, Citroen Elysee, Citroen Jumper, Citroen Jumpy, Citroen DS3, Citroen DS4, Citroen DS5, Citroen Nemo jt. Seda tüüpi markeeringu hakkasid kasutama Euroopa tootjad. Kuid esimesed numbrid tunduvad erinevad. Ainult kaheksakümnendatel (täpselt aastal 1981) tegid maailma tootjad ameeriklasi.
VIN-id võib optiliselt lugeda vöötkoodi skannerite või digitaalkaameratega või uuemates sõidukites OBD-II kaudu digitaalselt lugeda. On olemas nutitelefonirakendused, mis võivad veebisaitidel VIN-i dekodeerida.
Enne ostu sooritamist kontrollige VIN-i

Esiteks pead teadma VIN-i asukohta. Mitmetes riikides on sõidukiajaloo teenused, mis aitavad potentsiaalsetel autoomanikel kasutada viini-viini-viinereid, et leida sõidukeid, mis on defektsed või maha kantud. Ühine süsteem võimaldab kontrollida iga auto, kui see on varastatud, kõik annavad teada sõiduki ajaloost. VIN Decoder Citroeni kaudu võime võrrelda esialgset varustust ja öelda, et auto oli õnnetusjuhtumi korral, kui mõni varustus on erinev.

VIN-i number Citroeni leiate siit.
Pea meeles, et enne ostmist kontrollige sõiduki ajalugu. Teete seda, sisestades allpool VIN-koodi Citroen: