VIN Check Citroen

Prantsusmaa + auto = Citroen. Alati ja kõikjal. Kaubamärk tõi end väga tugevale positsioonile. Võib isegi öelda, et Eiffeli torn või baguette kõrval on see kaunis riigi sümbol. Kui vaatate ajaloolist kaubamärki, on raske olla üllatunud. Ettevõte on olnud alates 1919. aastast ja selle asutas Andre Citroen. Raske uskuda, kuid see kõik algas … käikuga. See oli esimene äriidee. Ettevõte on arenenud, Citroeni komponendid kuulusid Titanicile või Rolls-Royce’i marki autodele. Henry Fordi kohtumisel läks USA-sse auto tootmise idee tema peas.

Esimese nädala pärast kaks nädalat telliti numbril 1600 eksemplari. Citroeni edu oli šokeeriv, kuid isegi üllatavam klienditeenindus. Kvalifitseeritud edasimüüja, stabiilsed hinnad ja varuosad kogu kohas. Reklaamikampaania lõpus on taas üllatunud. Citroen on Eiffeli tornist loonud suure märgi. Seda kasutati selleks, et luua 250 000 sibulit. Turunduse edu põhjustas ka tootmise kasvu. Ta müüs 1921. aastal 20 000 eksemplari!

Kahekümne esimesel sajandil muutis täielikult idee sõidukite välimuse kohta. Nüüdsest on autod lihtsamad ja vähem märgatavad. Ma ei pahanda, et bränd jätkaks edu teekonna käiku. Muljetavaldavaks asjaoluks on see, et hoolimata 100 aasta möödumisest on see endiselt võimeline usaldama järjestikuseid ostjaid.

Kraapige see ideaalne kujutis võib olla stereotüüpne arvamus prantsuse autode ebaõnnestumise kohta. Nii et kui kavatsete lähitulevikus osta selliste mudelite nagu C4, C3, C5 või Jumper, peaks ta hoolikalt kontrollima auto kõikvõimalikel viisidel. Kui soovite teada saada auto ajaloost, järgige lihtsat manööverdamist, mis on VIN Check Citroen.

VIN-i number Citroeni leiate siit.
Pea meeles, et enne ostmist kontrollige sõiduki ajalugu. Teete seda, sisestades allpool VIN-koodi Citroen: